Radat 1-2 Elite
Radat 5-6 muut

 

Osallistujat sarjoittain

 
N6hElite
1 Honkala Noora  1992Endurance 
2 Mäkinen Marianne  1969 
    2 juoksijaa
 
M6hElite
11 Ansio Henri  1985FMR 
12 Heiniö Mikko  1948FMR 
13 Kukko Jyrki  1964FMR 
14 Laitila Erkki  1954VSVU 
15 Liukka Mikko  1978Vauhtisammakon juoksukoulu 
16 Pelto Tuomas  1971FMR 
17 Simpanen Juuso  1991FMR 
18 Vira Lassi  1975Kaarinan Ura 
    8 juoksijaa
 
N6h
21 Boman Taina  1962Vauhtisammakon juoksukoulu 
22 Grönroos Wilma   1996Vauhtisammakon juoksukoulu 
23 Huhtala Sini  1980Vehkalahden Veikot 
24 Jokiranta Ruut  1972KPK 24/7 
25 Kaitsaari Tuula  1967Vauhtisammakon juosukoulu 
26 Långström Charlotta  1975Vauhtisammakon juoksukoulu 
27 Liimatainen Suvi  1972 
28 Martiskainen Tuula  1967Ultra Sisu 
29 Mäenpää Tanja  1968Häjyt/Ryttylä 
30 Oivanen Hanna   1965FMR 
31 Porvali Riikka  1978 
32 Pykäläinen Maria  1986 
33 Rantanen Johanna  1978 
34 Reinelä Minna  1984 
35 Repo Heli  1976 
36 Sirviö Terhi  Kpk 24/7 
37 Unkila Kaisa  1966FMR 
38 Fabre Sini  Vauhtisammakon juoksukoulu 
39 Tähkävuori Maria  3.9.1962Endurance 
    19 juoksijaa
 
M6h
41 Brazier Jon  1979 
42 Ekholm Rauli  1972Vauhtisammakon juoksukoulu 
43 Hallikainen Matti  1974Rajan Urheilijat 
44 Hirvonen Mikko  1980Vehmaan Kiisto 
45 Kettunen Elias  1991 
46 Kinnunen Tom  1977FMR 
47 Koivunen Petri  1976Ruosniemen Luupäät 
48 Laakkio Olli-Pekka   
49 Lainema Ilkka  1947FMR 
50 Lempinen Jani  1979FMR 
51 Malin Vesa  1965Littoisten liikuntaveikot 
52 Manninen Juha  1967KPK24/7 
53 Mattila Kalle  Lahen ahkerin 
54 Mäenpää Seppo  1968100mc.fi/Häjyt 
55 Mäkinen Veikko  Vauhtisammakon Juoksukoulu 
56 Ohtonen Jarmo  1957 
58 Raunela Samu  1970 
59 Raunio Jukka   
60 Syväniemi Martti  1951Endurance 
61 Uitto Jukka  1980VSVU 
62 Sintonen Ville  9.7.1978Turku 
    21 juoksijaa
 
N12hElite
101 Lehtinen Heli  1966FMR 
102 Lehtinen Jaana   1961Wihan Kilometrit 
103 Toivonen Mari  1972FMR 
    3 juoksijaa
 
M12hElite
104 Kalliola Pertti  1947FMR 
105 Ranta Kari  1983Endurance 
106 Seepõld Rain  1989Tallinn 
107 Uusitalo Janne  1971FMR 
108 Welling Petri  1965Endurance 
    5 juoksijaa
 
N12h
111 Hopia Anna  1975 
112 Jokela Katja   1983KPK24/7 
113 Julkunen Anni  1993 
114 Karvinen Niina  1976Samba Trail Running Club 
115 Westerlund Maria  1982Endurance 
    5 juoksijaa
 
M12h
121 Hakanen Miikka  1971Vauhtisammakon juoksukoulu 
122 Heikkilä Jonas   1975Vauhtisammakon juoksukoulu  
123 Julkunen Ari  1964LUU 
124 Oivanen Vesa  1966FMR 
125 Kuusela Jani  1975FMR 
126 Tuominen Timo  1968Vauhtisammakon juoksukoulu  
127 Väänänen Jarmo  1966Rauhalahti Road Runners 
7 juoksijaa
 
6h juoksussa yhteensä 50 juoksijaa
12h juoksussa yhteensä 20 juoksijaa
Kaikissa sarjoissa yhteensä 70 juoksijaa
Paikkoja jäljellä: 50
Garmin
 
 
 
 
KARU - Facebookissa 
 

Copyright © 2018 FMR | UltraFinn | Webbinen.net