Radat 1-2 Elite
Radat 5-6 muut

31.01.2019
Listalla näkyy toistaiseksi kolme erillistä sarjaa 6h:lle ilmoittautuneille:
N/M6h8 niillä, jotka ovat vahvistaneet klo 8:00 lähdön
N/M6h14 niillä, jotka ovat vahvistaneet klo 14:00 lähdön
N/M6h niillä, joilta odotamme lähipäivinä vahvistusta

 

Osallistujat sarjoittain

 
N6h8
Aksela Janna   29.01.1981FMR 
Hakanpää Noora  26.07.1989HarjUs Triathlon 
Kanerva Päivi  13.02.1976FMR 
Karkinen Anu  26.01.1969Juoksusiskot 
Louhio Katja  13.06.1973Juoksusiskot 
Saarman Maija  18.04.1989Vauhtisammakon juoksukoulu 
Takkunen Laura  18.11.1986Bayerrunners 
Westerlund Maria  13.01.1982Endurance 
    8 juoksijaa
 
N6h14
Jokiranta Ruut  03.05.1972KPK 24/7 
Julkunen Anni  12.01.1993 
Kivimäki Maarit  25.11.1971Kestävyyttä pintakaasulla 24/7 
Liimatainen Suvi  28.02.1972 
Markkanen Heli  15.10.1970Helsinki 
Martiskainen Tuula  20.01.1967Ultra Sisu 
Pantsar Salla  23.12.1994Vauhtisammakon Juoksukoulu 
Porvali Riikka  18.08.1978 
Rantanen Johanna  24.06.1978 
Sirviö Terhi  08.02.1975Kok 24/7 
Suomela Elina  25.11.1976Vauhtisammakon Juoksukoulu 
    11 juoksijaa
 
N6h
Satu Jokela  14.04.1980MsTours 
    1 juoksijaa
 
N12h
Belitz-Henriksson Jenny  07.06.1977Vauhtisammakon juoksukoulu 
Honkala Noora   01.07.1992Endurance Ultrarunning Team Finland 
Karvinen Niina  12.11.1976Samba Trail Running Club 
Lampinen Johanna  26.02.1968 
Lehtonen Katri  19.03.1977FMR 
Oivanen Hanna  21.01.1965FMR 
Rajala Milka  18.09.1988Milen seura  
    7 juoksijaa
 
M6h8
Hämäläinen Antti  12.10.1978KPK 24/7 
Järvinen Juha  21.12.1981Turun Urheiluliitto 
Lainema Ilkka  04.07.1947FMR 
Lindholm Jarno   
Maja Christian  28.01.1980KoLu 
Matilainen Kalle  31.07.1990 
Paakkonen Ville  03.02.1977Askelklinikka Turku 
Raitio Ossi  01.04.1982 
Tikkaoja Janne  09.10.1979 
    9 juoksijaa
 
M6h14
Anttonen Antti  27.12.1978 
Hirvonen Mikko  05.03.1980Vehmaan Kiisto 
Järvinen Juha-Pekka  15.09.1983 
Julkunen Ari  11.01.1964LUU 
Keinänen Hannu  02.07.1962Rauhalahti RoadRunners 
Kettunen Elias   11.03.1991 
Kock Martin   06.08.1993 
Laitinen Panu  22.10.1981 
Lehtinen Tero  26.05.1981Saunalenkki 8177 
Loikkanen Sami  29.02.1976Vihti triathlon 
Putkonen Jesse  08.11.1996Tawastia Trail Club 
Ronkainen Simo  10.12.1982FMR 
Syväniemi Martti  19.02.1951Endurance 
Tauvo Marko  19.03.1970 
Vankka Esa  02.06.1966FMR 
Vira Lassi  02.03.1975Kaarinan Ura 
Yli-Savola Antti  28.03.1990Oriharon orhit 
    17 juoksijaa
 
M6h
Hautala Jari  FMR 
HOBBS JAMES  20.04.1978DURSLEY RUNNING CLUB 
Ruohonen Janne  FMR 
    3 juoksijaa
 
M12h
Henriksson Tom  23.12.1975 
Kinnunen Tom  19.10.1977FMR 
Koivu Tapio  25.08.1958Team Raju 
Kuusela Jani   10.04.1975FMR 
Laine Mikko  16.11.1979Luupiikki 
Malin Vesa  29.09.1965Naantalin kaupunki 
Oivanen Vesa  23.05.1966FMR 
Ranta Kari  07.10.1983Endurance Ultrarunning Team Finland 
Tuominen Timo  03.02.1968Littoinen 
Uusitalo Janne  30.07.1971FMR 
10 juoksijaa
 
6h juoksussa yhteensä 49 juoksijaa
12h juoksussa yhteensä 17 juoksijaa
Kaikissa sarjoissa yhteensä 66 juoksijaa
Paikkoja jäljellä: 54

KARU - Facebookissa 
 
Garmin
 
 
Tailwind nutrition

 
 Painola
 
 

Majoitustarjous

1 hengen standart 69 €/vrk, comfort 87 €/vrk
2 hengen standart 79 €/vrk, comfort 92 €/vrk
 3 hengen standart 106 €/vrk

Huonehinnat pitävät sisällään aamiaiset.
Comfort huoneita on saatavilla rajoitetusti.

Nämä huonehinnat ovat voimassa ainoastaan suoraan hotellista varaamalla.
Huoneet voi varata, joko sähköpostilla kivitasku [ät] avainhotellit.fi tai soittamalla vastaanoton numeroon +358 224 24 920.

Hotelli Kivitasku

 
 
 
 
 

Copyright © 2019 FMR | UltraFinn | Webbinen.net